ENDHOTEL мотель готель у Вроцлаві оренда кімнат проживання нічліги відпочинок в Польщі
logo

55-040 Bielany Wrocławskie
ul. Sosnowa 34

tel.: 48 71 750 51 11
mobile: 48 506 995 667

kontakt@endhotel.pl  www.endhotel.pl 
ENDHOTEL мотель готель у Вроцлаві оренда кімнат проживання нічліги відпочинок в Польщі

ENDHOTEL мотель готель у Вроцлаві оренда кімнат нічліги відпочинок в Польщі

ENDHOTEL мотель готель у Вроцлаві оренда кімнат проживання нічліги відпочинок в Польщі ENDHOTEL мотель готель у Вроцлаві оренда кімнат проживання нічліги відпочинок в Польщі ENDHOTEL мотель готель у Вроцлаві оренда кімнат проживання нічліги відпочинок в Польщі

Запрошуємо відвідати наш недавно побудований готель туристичного класу (мотель), де Ви зможете недорого і добре відпочити.

endHoTeL - це відносно недорогий готель в передмісті Вроцлава, в спокійному районі Бєляни Вроцлавські, всього в 10 км від центру міста, в 2 км від автостради А-4, яка з'єднує Україну, Білорусь, Росію, Німеччину, безпосередньо біля траси Вроцлав - Кудова - Прага.

Всього ми пропонуємо 104 місця в 52 двомісних номерах, в тому числі 2 номери для інвалідів і 12 номерів з двоспальними ліжками.

У нас можуть зупинитися індивідуальні гості і співробітники фірм. Наш об'єкт ідеально підходить для проживання тимчасових працівників.

Якщо Ви шукаєте недорогий готель або мотель у Вроцлаві, тоді наш об'єкт стане правильним вибором.

Завдяки своєму місцю розташування, endHoTeL є тихим місцем, оточеним рослинами, де Ви зможете недорого відпочити.

Запрошуємо ознайомитися з нашою пропозицією.

ENDHOTEL мотель готель у Вроцлаві оренда кімнат проживання нічліги відпочинок в Польщі ENDHOTEL мотель готель у Вроцлаві оренда кімнат проживання нічліги відпочинок в Польщі ENDHOTEL мотель готель у Вроцлаві оренда кімнат проживання нічліги відпочинок в Польщі ENDHOTEL мотель готель у Вроцлаві оренда кімнат проживання нічліги відпочинок в Польщі